Download ekonomických systémů ABRA

Ekonomický systém ABRA Gen:  
Podvojné účetnictví

ABRA Gen
Daňová evidence

ABRA Gen

 

Databázový server Firebird (nutný pro ABRU Gen):  
Firebird

pro 32bit Windows

Firebird

pro 64bit Windows

 

 

Demoverze aplikace pro finanční analýzu podniku FinAnalysis

Stáhněte si verzi CZ, zpracovávající české účetní vykazy před 1.1.2016 i nové výkazy po 1.1.2016. Nebo její mutaci v anglickém či německém jazyce. K dispozici je i samostatný manuál, který je jinak i součástí instalace.

FinAnalysis 2.17 CZ

 

Logo

 

Anglická mutace FinAnalysis

 

Logo

 

Německá mutace FinAnalysis

 

Logo

 

Manuál.pdf

 

Download

 

FinAnalysis 2.17 SK

 

Logo

 

V případě SK verze se jedná o zpracování slovenských účetních výkazů rozvahy, výsledovky a cash-flow platné na Slovensku od 1.1.2015. Nejedná se jen o původní CZ verzi přeloženou do slovenštiny.

 

Demoverze zobrazuje finanční analýzu dat za tři po sobě jdoucí fiskální období fiktivní firmy. První dvě období jsou uživatelsky editovatelná, a můžete je naplnit vlastními údaji z účetních výkazů.

Nainstalují se 2 samostatné sešity - FinAnalysis 2.16 zpracovávající účetní výkazy platné pro účetní období začínající před 1.1.2016. A FinAnalysis 2.17 pro účetní výkazy platné pro účetní období začínající od 1.1.2016.

 

Upozornění

Demoverze obsahuje některé ochranné prvky, které znemožňují změny ve vzorcích a formátech tabulek či buněk. Ostrá verze je odemčena a je plně uživatelem upravovatelná. Uživatel si může měnit vzorce, rozšiřovat sloupce, upravovat vzhled grafů a provádět další úpravy, které Excel ve svých listech umožňuje.

 

Copyright © Atlantis PC s.r.o. 2000-2017 | All Rights Reserved | W3C XHTML 4.01 | W3C CSS 3.0