Stáhněte si demoverzi aplikace pro finanční analýzu

Chystáte se na prezentaci výsledků firmy pro vedení nebo vytváříte výroční zprávu pro akcionáře?

Přemýšlíte, jak vytvořit působivou prezentaci. Víte, že v prezentaci zabírají zejména tabulky a grafy. A vy žádné nemáte nebo jich pár v Excelu chcete vymýšlet. Ohromte své nadřízené skvělou prezentací. A ušetřete si čas i námahu. V aplikaci máte mnoho tabulek či grafů, které můžete je použít do prezentace. A mnohé, o kterých ani nevíte, ale vypadají skvěle. Vyzkoušejte zdarma demoverzi, prohlédněte si vzorovou aplikaci zde.

 

Na této stránce si můžete stáhnout demoverzi aplikace. Demoverze je zdarma, je předvyplněná 3 obdobími pro možnost prohlížení výsledků. Můžete si ale demodata smazat a naplnit si 3 období (rozvahy a výsledovky) svými daty. Potom uvidíte reálné výsledky své firmy za 3 období, nejčastěji roky.

 

FinAnalysis 2.17 CZ

základní česká verze aplikace

 

Download

 

kupuje 90% zákazníků

FinAnalysis 2.17 EN

cz výkazy v anglickém jazyce

 

Download

 

lze dokoupit s českou verzí se slevou nebo koupit samostatně

FinAnalysis 2.17 DE

cz výkazy v německém jazyce

 

Download

 

lze dokoupit s českou verzí se slevou nebo koupit samostatně

FinAnalysis 2.17 SK

     ve slovenském jazyce

 

Download

 

pro slovenské účetní finanční výkazy platné od 1.1.2015

Aktualizace programů: 20.12.2017

 

Download

 

Zákazníci

 

Demoverze vám zobrazí finanční analýzu dat za tři po sobě jdoucí fiskální období fiktivní firmy. První tři období můžete editovat. Můžete je naplnit vlastními údaji z účetních výkazů po smazání demodat.

Na PC vám instalace přidá 2 samostatné sešity - FinAnalysis 2.16 zpracovávající účetní výkazy platné pro účetní období začínající před 1.1.2016. A FinAnalysis 2.17 pro účetní výkazy platné pro účetní období začínající od 1.1.2016.

 

Upozornění

Demoverze obsahuje některé ochranné prvky, které znemožňují změny ve vzorcích a formátech tabulek či buněk. Má uzamčené listy Rozvahy a Výsledovky. Ostrá verze je odemčena a můžete ji plně upravovat. Jako uživatel si můžete měnit vzorce, rozšiřovat sloupce, upravovat vzhled grafů a provádět další úpravy, které Excel ve svých listech umožňuje.

 

 

Copyright © Atlantis PC s.r.o. 2000-2018 | All Rights Reserved | W3C XHTML 4.01 | W3C CSS 3.0