ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ekonomický systém pro živnostníky i větší firmy ABRA Gen

ABRA Gen ABRA Gen  
 
  Firebird Firebird

 

 

 

Finanční analýza firmy FinAnalysis, první 3 období zdarma

Demoverze zobrazuje finanční analýzu dat za tři po sobě jdoucí fiskální období fiktivní firmy. Má omezení proti plné verzi tím, že má uzamčené sloupce v listech "Rozvahy" a "Výsledovky" kromě prvních 3 období. Plná verze je odemčena a můžete provádět v aplikaci libovolné úpravy.

Demoverzi si můžete pro první 3 odemčená období vyplnit údaji ze svých finančních výkazů v listech "Rozvahy" a "Výsledovky". FinAnalysis vám tak zobrazí reálné výsledky vaší firmy za 3 období.

 
Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy
 
Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy
Zákazníci používající finanční analýzu

 

Stažený soubor máte uložený na počítači. Rozbalte instalační soubor pomocí programu WinZip nebo podobného. Rozbalený exe soubor spusťte a nainstalujte aplikaci do vybraného adresáře.

Na PC vám instalace přidá 2 samostatné sešity - FinAnalysis 2.20 pro účetní výkazy platné pro účetní období začínající od 1.1.2016. A FinAnalysis 2.15 zpracovávající účetní výkazy platné pro účetní období začínající před 1.1.2016.

Aplikace FinAnalysis potřebuje pro své fungování prostředí Microsoft Excel Windows 2007 a vyšší.

 

Součástí instalace je i Uživatelská příručka s popsanými ukazateli a Případová studie naplněná daty 6 období.

FinAnalysis 2.20 CZ Mac

FinAnalysis 2.20 je programován a určen pro prostředí MS Windows a aplikaci MS Excel Win. Sešity jsou vytvořené v MS Office 2016 Win, které by měly být plně kompatibilní s MS Office 2016 pro Mac. Nejedná se v našem případě o plnohodnotnou instalaci pro Mac OS X, ale o sešity kompatibilní s MS Office 2016 pro Mac bez instalačního exe souboru.

 

 

© 2000 - 2022 Atlantis PC s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | atlantispc@email.cz