Stáhněte si demoverzi programu pro firemní finanční analýzu

Stažením demoverze programu se seznámíte s programem pro tvorbu firemní finanční analýzy FinAnalysis. Podíváte se na funkcionalitu aplikace. Do demoverze si můžete zadat i svá účetní data za 3 období pro zpracování analýzy své firmy. Vedle nejvíce prodávané české verze nad českými účetními výkazy máte k dispozici i anglickou a německou jazykovou mutaci, verzi Mac OS X bez exe souboru a slovenskou verzi pro slovenské účetní výkazy.

 

 

Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu

 

Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu

 

Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu
Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu Stáhnout finanční analýzu

 

FinAnalysis

Demoverzi FinAnalysis_22_CZ_Demo.zip si stáhněte z webové stránky do svého počítače. Finanční analýza firmy Rozbalte instalační zip soubor pomocí programu WinZip nebo obdobného. Rozbalený exe soubor "FinAnalysis_22_CZ_Demo.exe" spusťte a nainstalujte si aplikaci do vybraného adresáře. Součástí instalace je vlastní soubor FinAnalysis_2.22_CZ.xlsm, dále uživatelská příručka "Manual_FinAnalysis.pdf" s popsanými počítanými daty či ukazateli. a případová studie "FinAnalysis_2.22.pdf" naplněná daty 6 období.

 

V případě nákupu multiverze použijte instalační soubor, který dostanete po zaplacení licence, opakovaně a nainstalujte si program do více adresářů. Ty si pojmenujte libovolně, třeba podle názvů zpracovávaných firem. Do Názvu firmy na listu Vstupní údaje si napište analyzovanou firmu.

Finanční analýza firmy

 

Finanční analýza firmy

Demoverze FinAnalysis vytváří firemní finanční analýzu za 3 fiskální období fiktivní firmy. Demoverze funguje stejně jako „ostrý“ program. V porovnání s plnou verzí má omezení v uzamčených sloupcích listů "Rozvahy" a "Výsledovky" pro 4. a další období, a nedají se zadat účetní data pro tato období. Plná verze FinAnalysis, kterou byste si případně zakoupili, je změnám odemčena, a můžete v ní provádět libovolné úpravy a změny. Ve FinAnalysis pracujete ve známém prostředí Microsoft Excel.

Demoverzi si můžete pro první 3 odemčená období místo demodat vyplnit údaji ze svých firemních finančních výkazů. FinAnalysis vám tak zobrazí skutečné výsledky vaší firmy za 3 období. Demoverze je zdarma, bez časového omezení či nutnosti registrace. Do případné plné verze můžete vyplněná data potom překopírovat pomocí Ctrl + C a Ctrl + V.

 

FinAnalysis pro Mac OS X

Finanční analýza firmy

Software FinAnalysis je vyvíjen v prostředí Microsoft 365 (Office) Windows, které je kompatibilní s Microsoft 365 (Office) pro Mac. Instalace pro Mac obsahuje všechny soubory, které vytvoří jinak exe soubor. Nejedná se o plnohodnotnou instalaci pro Mac OS X, ale o sešity kompatibilní s Microsoft 365 (Office) pro Mac bez instalačního exe souboru.

 

 

Ekonomický systém pro živnostníky i větší firmy ABRA Gen

ABRA Gen je ERP systém, který obsáhne každou firemní oblast a přizpůsobí se různým oborům podnikání. Sahá od CRM až po výrobu a poprodejní servis.

ABRA Gen   ABRA Gen
FireBird - databázový SQL server, nutný pro běh ERP systému ABRA Gen
Firebird