ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Stáhněte si demoverzi finanční analýzy - 3 období zdarma

Pomocí demoverze FinAnalysis se seznámíte s aplikací pro tvorbu firemní finanční analýzy. Můžete se podívat na funkcionalitu aplikace. A můžete si zadat svá firemní data za 3 období pro zpracování analýzy.


Stáhnout demoverzi aplikace pro finanční analýzu

Další 2 jazykové mutace, verze pro Mac OS X bez exe souboru, verze pro slovenské účetní výkazy.

Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy
Finanční analýza výrazně ovlivňuje finanční rozhodování firmy

 

 

Demoverze FinAnalysis analyzuje finanční analýzu dat za 3 fiskální období fiktivní firmy. Demoverze funguje stejně jako „ostrý“ program. V porovnání s plnou verzí má omezení, že má uzamčené sloupce v listech "Rozvahy" a "Výsledovky" pro 4. a další období, a nedají se zadat účetní data pro tato období.

Plná verze FinAnalysis, kterou byste si případně zakoupili, je změnám odemčena, a můžete v ní provádět libovolné úpravy a změny, které znáte z prostředí MS Excel.

Demoverzi si můžete pro první 3 odemčená období místo demodat vyplnit údaji ze svých firemních finančních výkazů. FinAnalysis vám tak zobrazí reálné výsledky vaší firmy za 3 období. Do případné plné verze můžete data překopírovat Ctrl + C a Ctrl + V. Demoverze je zdarma.

 

Stažený soubor máte uložený v počítači. Rozbalte instalační soubor pomocí programu WinZip nebo podobného. Rozbalený exe soubor spusťte a nainstalujte aplikaci do vybraného adresáře.

Na PC vám instalace přidá 2 samostatné excelové sešity - FinAnalysis 2.22 pro účetní výkazy platné pro účetní období od 1.1.2016. A FinAnalysis 2.15 zpracovávající účetní výkazy platné pro účetní období předtím.

Aplikace FinAnalysis potřebuje pro své fungování prostředí Microsoft Excel 2010 a vyšší.

Součástí instalace je i Uživatelská příručka s popsanými ukazateli a Případová studie naplněná daty 6 období.

FinAnalysis CZ Mac

Software FinAnalysis je vyvíjen v prostředí Microsoft Windows. Sešity jsou vytvořené v Microsoft 365 (Office) Win, které jsou kompatibilní s Microsoft 365 (Office) pro Mac. Nejedná se v našem případě o plnohodnotnou instalaci pro Mac OS X, ale o sešity kompatibilní s Microsoft 365 (Office) pro Mac bez instalačního exe souboru.

 

 

 

Ekonomický systém pro živnostníky i větší firmy ABRA Gen

ABRA Gen je ERP systém, který obsáhne každou firemní oblast a přizpůsobí se různým oborům podnikání. Sahá od CRM až po výrobu a poprodejní servis.

ABRA Gen   ABRA Gen
FireBird - databázový SQL server, nutný pro běh ERP systému ABRA Gen
Firebird